Pożyczka pozabankowa na raty w AASA Polska. Jakie są opinie?

pozyczka-w-aasa-opinie

Pożyczka pozabankowa na raty AASA Polska to rozsądny pomysł na doraźne poratowanie swojego domowego budżetu lub sfinansowanie kosztownego marzenia, nie mieszczącego się w planowanych, bieżących wydatkach. Opinie osób korzystających z usług finansowych AASA Polska są jednoznaczne – to dobry i rzetelny pożyczkodawca, który szybko i w łatwy sposób dostarcza potrzebną gotówkę.

Rzetelny pożyczkodawca, który akceptuje wnioski

Jeżeli obawiasz się, że twój wniosek o pożyczkę zostanie odrzucony, ponieważ posiadasz już inne zobowiązania finansowe w banku czy u innego pożyczkodawcy, AASA Polska przychodzi ci z pomocą. Pożyczkodawca nie widzi przeciwwskazań w przyznaniu ci pieniędzy, nawet jeśli masz już inne długi, o ile spłacasz je regularnie. Tak o AASA Polska pisze Sowafinansowa.pl:

Jeżeli szukasz pożyczkodawcy, u którego masz realne szanse na gotówkę, Aasa Kredyt będzie doskonałym wyborem. Według posiadanych przez nas informacji, firma ta charakteryzuje się wysokim stopniem akceptacji wniosków. (…) W przeciwieństwie do wielu pożyczkodawców działających na rynku online, Aasa nie widzi problemu, aby klient miał np. aktywne dwie pożyczki równocześnie. Jeśli więc w trakcie korzystania z pieniędzy pożyczonych od Aasa uznasz, że potrzebna ci jeszcze większa gotówka, możesz ponownie złożyć wniosek o pożyczkę w tej samej firmie. Aasa zaznacza tylko, że przy wnioskowaniu o kolejną pożyczkę, klient musi mieć spłaconą przynajmniej połowę dotychczasowego zobowiązania.”

Pożyczka dla każdego, bez względu na wiek!

To co często wymieniane jest jako główna zaleta pożyczek w AASA Polska to wysoka górna granica wieku pożyczkobiorcy – tu szansę na bezpieczną pożyczkę ratalną online mają także seniorzy po 75 roku życia.

Pożyczkaportal.pl pisze o AASA tak:

Aby otrzymać pożyczkę trzeba mieć ukończone 20 lat, za to górna granica wieku jest wysoka, ponieważ akceptowane są wnioski klientów, którzy są w wieku do 80 lat. Pożyczki w AASA Polska udzielane są na okres nawet 24 miesięcy, a maksymalna kwota pożyczki to 5000 zł.

Podobnie o AASA pisze Sowafinansowa.pl:

Oferta marki Aasa z pewnością zainteresuje także seniorów. Pożyczkodawca ten chętnie udziela pożyczek wszystkim osobom do 80 roku życia. U konkurencji maksymalna granica wieku wynosi ok 60-70 lat. W Aasa na pożyczkę mają szansę także osoby dużo starsze.

Zadowoleni klienci potwierdzają skuteczność AASA Polska

Najważniejsze i najbardziej wiarygodne są jednak opinie klientów, recenzujących usługi AASA w sieci. Komentarze pozostawione na portalu chwilowo.pl pokazują, że nasz produkt przypadł niejednemu pożyczkobiorcy do gustu. Oto opinie klientów:

Autor: Moni

Aasa to najlepsza firma pożyczkowa z jaką można mieć do czynienia. (…) Tanio, solidnie, bez problemów. Ze świecą szukać takich doradców! Provident sporo w tyle tak samo jak inne parabanki.

Autor: Kasa

Bardzo szybko wszystko załatwiają i nie miałem problemu z niczym. Mam spłatę w kilku ratach, bo na chwilówki mnie nie stać. Oprocentowanie nie jest super tanie, ale ujdzie. Ogólnie dobrze jeśli ktoś by pytał.

Podobne opinie pojawiają się także na portalu forum-kredytowe.pl:

Autor: Sabell 

Dostałam pożyczkę w kwocie 2000 zł bez żadnych formalności i przedpłat właśnie w Aasa kredyt. Nie mogę nic złego powiedzieć o tej firmie.

Autor: edi33 

Jestem bardzo zadowolona! Jedynie co długo trwa to przekazanie dokumentów do podpisu (kurier), ale wcześniej umowę dostajesz na maila i masz możliwość zaakceptowania jej lub nie. Nie podpisujesz – umowa nie dochodzi do skutku – proste. Jak dla mnie – po całej gonitwie po bankach i skok’ach – rewelacja! Regularnie spłacam swoje zobowiązania, żadnych opóznień, więc bez problemu. Polecam Aasę!


Autor: goja78 

Ja zadzwoniłam do Aasa, podałam wszystkie dane konsultantowi i chyba na drugi dzień dostałam pozytywną odpowiedź od nich. Dostałam 1000 zł na 7 rat. Polecam wszystkim chętnym. Proponuję zadzwonić do nich, tak jest szybciej i prościej.

Zalety AASA Polska w skrócie

  • Pożyczka udzielana osobom do 80 roku życia;
  • Brak konieczności dostarczania dodatkowych dokumentów o zatrudnieniu czy otrzymywanych świadczeniach;
  • Wygodny i szybki kontakt z Biurem Obsługi Klienta;
  • Możliwość zapoznania się z treścią umowy jeszcze przed podpisaniem – umowa dostarczana mailowo;
  • Pożyczka przelewana na konto po wizycie kuriera dostarczającego umowę do podpisu – pieniądze bez wychodzenia z domu!
  • Preferencyjne warunki spłaty, nawet w 24 wygodnych ratach.

Pożyczka pozabankowa na raty w AASA Polska. Jakie są opinie?
5 z 1 głosów.

3 Komentarze w Artykule "Pożyczka pozabankowa na raty w AASA Polska. Jakie są opinie?"

  1. Korzystałam dwa razy i mogę powiedzieć tylko, że jestem bardzo zadowolona. Zero problemów, a jeśli chodzi o raty to są OK, wiadomo -zawsze mogłyby być niższe 🙂

  2. Bardzo polecam tę firmę – jak na poyczki ratalne ma naprawde przyzwoite oprocentowanie i co najważniejsze można z nimi się zawsze dogadać

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie będzie nigdzie widoczny.


*