Pożyczka na konto – jak szybko dostanę pieniądze?

Pożyczki. Firm, które oferują tego typu usługi jest cała masa, co nie powinno dziwić – zapotrzebowanie na takie usługi jest ogromne. Ratalne, w całości, gotówkowe, na konto. Z instytucji pozabankowej, z banku. Wybór jest bardzo duży, a jednym z najistotniejszych elementów, którym kierują się pożyczkobiorcy jest termin otrzymania pożyczki – istotne, by pieniądze znalazły się na koncie jak najszybciej. Ile trwa proces otrzymania i wypłaty pożyczki? Na co zwracać uwagę? Jak otrzymać pożyczkę na konto?

Rodzaje pożyczki. Jakie są na rynku?

Najprościej mówiąc pożyczka to umowa między pożyczającym a pożyczkobiorcą – to zobowiązanie, które może mieć formę odsetkową (odpłatną) bądź nieodpłatną. Te najpopularniejsze, to oczywiście popularne gotówkowe – można jest spotkać praktycznie wszędzie zarówno w sieci, jak i stacjonarnie.

  • Pożyczki gotówkowe – najbardziej powszechna forma pożyczania pieniędzy. Warto zwrócić uwagę, przed decyzją, na oprocentowanie czy formułę spłaty. Pożyczki gotówkowe są bowiem popularne również dlatego, że dostać je można bardzo szybko – najlepszą formą jest pożyczka na konto. Zwykle, nie ma żadnych problemów, by otrzymać taką pożyczkę.
  • Konsolidacyjne – łączy zaległe zobowiązania w jedna formułę pożyczkową; najczęściej obarczona jest znacznie niższym oprocentowaniem, które pozwala na swobodną spłatę.
  • Lombardowe – tzw. pożyczka pod zastaw, związana jest najczęściej z przedmiotami o wysokiej wartości, takimi jak na przykład dzieła sztuki.
  • Pożyczki hipoteczne – związana z nieruchomościami i ich zastawianiem. Wartość czy wysokość pożyczki obliczana jest na podstawie wartości nieruchomości (domu, mieszkania). Opiewa zwykle na 80% wartości danej nieruchomości.

Pożyczka na konto rozłożona na raty?

Warto wiedzieć, że dzisiaj pożyczki to nie tylko chwilówki, które trzeba oddać w całości i to natychmiast. Na rynku funkcjonują (i to bardzo dobrze ) pożyczki ratalne.

Okres spłaty jest elastyczny i może trwać nawet do 36 miesięcy – wszystko zależy od tego, na jaką ofertę się zdecydujemy. Spłata w ratach ułatwia sprawę zwłaszcza tym, którzy nie mogą sobie pozwolić na spłatę całości pożyczonej kwoty w jednym momencie i w krótkim czasie.

Pożyczka na konto. Jak długo poczekam na pieniądze?

Zaletą wszystkich pozabankowych pożyczek jest ich dostępność – można się o nie ubiegać na dowód, bez większych formalności i najczęściej online.

Chociażby w przypadku pożyczki ratalnej online Gotówka Natychmiast, wystarczy złożyć wniosek poprzez poniższy formularz – można  to zrobić każdego dnia, o dowolnej porze.

Potem następuje szybki proces rozpatrywania wniosku (konsultanci rozpatrują wnioski wyłącznie w dni robocze, więc jeśli wypełniłeś wniosek w sobotę, musisz poczekać na decyzję przynajmniej do poniedziałku).

Jeśli wniosek pożyczkowy rozpatrzony jest pozytywnie, zostaje tylko czekać na wizytę kuriera, który dostarczy do podpisania umowę pożyczki.

Cała kwota pożyczki wyląduje na  koncie pożyczkobiorcy w ciągu jednego dnia roboczego od otrzymania kontraktu.

Pożyczka na konto – jak szybko dostanę pieniądze?
5 z 1 głosów.

1 Komentarz w Artykule "Pożyczka na konto – jak szybko dostanę pieniądze?"

  1. Jak szybko dostaniemy pożyczkę gotówkową na konto, zależy od samej firmy pożyczkowej, która przetwarza nasz wniosek i banku, w którym mamy rachunek.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie będzie nigdzie widoczny.


*